ARS PARK
blg-dtl-img1-1.jpg

Çevre Ve Kalite Politikamız

Uluslararası yönetmeliklere uygun olarak, Çevre, Kalite, İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı Yönetim Sistemlerimiz ISO 14001, ISO 9001, ISO10002 ve OHSAS 18001 yönetim sistemi sertifikaları ile belgelenmiştir. Kurulduğumuz andan itibaren kalite ilkelerimizin yanı sıra çevre ve insan sağlığı politikamızı hep ön planda tuttuk. Temel değerimiz  Çocuk sağlığı, kaliteli ürün ve hizmet olmuştur.

Bu bağlamda;

Müşterilerimize TSE kriterlerine uygun ürün ve hizmet sunmaktayız. Her geçen günle birlikte kalitemizden ödün vermeksizin ürün yelpazemizi geliştirerek büyüyen pazarda kendimize büyük bir pay edinerek trend bir marka halini gelmekteyiz.Yaptığımız her işte, ürettiğimiz her üründe ve sunduğumuz her hizmette en üst kalite düzeyini, yasal ve diğer şartlara uygun ürün ve hizmet üretmeyi hedef almak sadece belli başlı ilkelerimizdendir.

Uzman kadromuz, kaliteli ve güvenli çalışma sistemimiz ile sadece bugüne değil geleceğe yatırım yapmaktayız. Çünkü emanetlerimizin ve sorumluluklarımız farkındayız.

Ürettiğimiz her ürünün arkasındayız. Satış sonrası müşteri memnuniyeti ile her sorunda hızlı dönüş ve sonuç odaklı çözümlerle hizmetimizi taçlandırmaktayız. Sadece müşterilerimizin değil aynı zamanda çalışanlarımız memnuniyeti de bizler için önemlidir. Vermiş olduğumuz ürün eğitimleri,  motivasyon etkinlikleri ile her zaman çalışanlarımızın destekçisiyiz. Ars park ailesi olarak Türkiye’de birçok büyük projeyi halkımıza sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Ve daha nice projelerde de sizlerle olacağız. Çünkü hedefimiz çocuklarımıza daha güzel ve daha eğlenceli bir oyun ortamı oluşturmaktır.

©2020 Tüm hakları saklıdır. Designed by Bt Teknoloji