ARS PARK
blg-dtl-img1-1.jpg

Hakkımızda

Biliyoruz ki; sizler bu siteyi incelerken, biz her zaman olduğu gibi sizlere en iyiyi sunmak için, yine o içimizdeki heyecanla çalışıyor olacağız...

Sektöre adım attığımızda, içimizde hep aynı hedefe ulaşmanın azmi vardı; hep en iyisi olmak...

Sektördeki deneyimlerimizle sizlerin en hassas yapıya sahip olduğu çocuk oyun grupları konusunda geleceğe dönük çalışmalarımız, kaliteli ürünlerimiz, işçiliğimiz ve sizlere verdiğimiz güvenle hiç ara vermeden sürekli yükselen bir başarı grafiği ile çalışıyoruz.

İşinde büyümenin temel şartının, müşteri memnuniyeti olduğunun bilincinde olan hepimiz gibi; emeğimizi ve alın terimizi mükemmel sonuçlara kavuşturmak için gece gündüz çalışarak sektörün tüm sorunlarına çözümler üretmeyi amaçladık. Sadece satış ve imalat aşamasında kalmadan, daimi memnuniyetiniz için satış sonrası hizmetlerimizle de hep yanınızda olduk.

Sürekli gelişme ve başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile sektörde gelişen teknoloji paralelinde estetik tasarımlarımızla, kaliteli ve kusursuz bir hizmet anlayışını ilke edindik.

Sizlerden aldığımız pozitif eleştirilerle çok kısa bir zamanda performansımızı artırarak dünya çapında ülkemizin adını duyurmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Ülkemizde kaliteli ve estetik yapılarda geleceğin mimarisinin kurulmasına katkıda bulunmaya sizlerle beraber devam edeceğiz.

Günümüzün beklentileri doğrusunda, 2002 yılında bir hobi olarak başlanan çocuk oyun grupları ve kent mobilyası imalatı 2005 yılına gelindiğinde, firmamızın ana üretim dalı haline gelmiştir.

ARS Park A.Ş. olarak, 2005 yılında girdiğimiz bu sektörde, geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermekteyiz.%100 yerli üretim yapan firmamız halen çocuk oyun grupları, açık alan spor aletleri, kent mobilyaları sektöründe faaliyet göstermektedir.

2012 yılına gelindiğindeARS Park A.Ş. olarak 5.800 m2 kapalı, 10,000 m2 açık alana sahip yeni tesisimizle sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz.

ARS GROUP bünyesindeki 4 şirketten biri olanARS Park A.Ş. sosyal sorumluluk çerçevesinde yaptığı öncü faaliyetleri ile de sektörde yerini perçinlemiştir.

Çağımızın estetik mimarilerine uygun, çocuk oyun grupları, açık alan spor aletleri, ipli oyun sistemleri ve kent mobilyaları vb. geniş ürün yelpazemizi ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007, TS EN 1176-2, TS EN 1176-3, TS EN 1176-4, TS EN 1176-5, TS EN 1176-6, TS EN 1176-11, TS 12427, TSEK K17, TS EN 7941 ve TSEK belgeleri ile güvence altına aldık.

2015 sloganımızın "HAYALİN GERÇEKLE BULUŞTUĞU YER" olduğu bu yılda yeni nesil oyun gruplarında birçok ilke imza attık.

Bu sürece katkıda bulunan ve bulunmakta olan değerli çalışanlarımıza, değerli müşterilerimize veARS Park A.Ş.'ye sahip çıkan ülkemiz halkına en derin şükran ve takdirler­imizi saygı ile sunarız.


Ahmet ARSLAN

ARS GROUP

Yönetim Kurulu Başkanı

©2020 Tüm hakları saklıdır. Designed by Bt Teknoloji