ARS PARK
blg-dtl-img1-1.jpg

Politikalarımız

   Uluslararası yönetmeliklere uygun olarak, Çevre, Kalite, Müşteri Memnuniyeti, İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı ve Enerji Yönetim Sistemlerimiz; ISO 14001, ISO 9001, ISO 10002, ISO 45001 ve ISO 50001 yönetim sistemi sertifikaları ile belgelenmiştir. Kurulduğumuz andan itibaren kalite ilkelerimizin yanı sıra çevre ve insan sağlığı politikamızı hep ön planda tuttuk. Temel değerimiz  Çocuk sağlığı, kaliteli ürün ve hizmet olmuştur.

   Bu bağlamda;

   Müşterilerimize TSE kriterlerine uygun ürün ve hizmet sunmaktayız. Her geçen günle birlikte kalitemizden ödün vermeksizin ürün yelpazemizi geliştirerek büyüyen pazarda kendimize büyük bir pay edinerek trend bir marka halini gelmekteyiz. Yaptığımız her işte, ürettiğimiz her üründe ve sunduğumuz her hizmette en üst kalite düzeyini, yasal ve diğer şartlara uygun ürün ve hizmet üretmeyi hedef almak sadece belli başlı ilkelerimizdendir.

   Uzman kadromuz, kaliteli ve güvenli çalışma sistemimiz ile sadece bugüne değil geleceğe yatırım yapmaktayız. Çünkü emanetlerimizin ve sorumluluklarımız farkındayız.

   Ürettiğimiz her ürünün arkasındayız. Satış sonrası müşteri memnuniyeti ile her sorunda hızlı dönüş ve sonuç odaklı çözümlerle hizmetimizi taçlandırmaktayız. Sadece müşterilerimizin değil aynı zamanda çalışanlarımız memnuniyeti de bizler için önemlidir. Vermiş olduğumuz ürün eğitimleri,  motivasyon etkinlikleri ile her zaman çalışanlarımızın destekçisiyiz. ARS Park ailesi olarak Türkiye’de birçok büyük projeyi halkımıza sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Ve daha nice projelerde de sizlerle olacağız. Çünkü hedefimiz çocuklarımıza daha güzel ve daha eğlenceli bir oyun ortamı oluşturmaktır.

ÜST YÖNETİM TAAHHÜDÜ

   Üst Yönetim olarak; kurumumuzun her kademesinde, tüm çalışan ve paydaşlarımızla, sürekli gelişen yönetim sistemimizin etkinliğinin hesap verilebilir düzeyde takip edileceğini ve raporlanacağını, risk bazlı süreç yaklaşımı prensibinin kurum kültürü olarak benimsenmesini, Kalite, İSG, Çevre ve Enerji Yönetim Sistemi kapsamı ve stratejisi ile kalite ve çevre politikası ve hedeflerinin uyumunun sağlanacağını, proseslerimizde yönetim sistemleri entegrasyonunun sağlanacağını Kalite, İSG, Çevre ve Enerji Yönetim Sistemi’nin amaç ve hedeflerine ulaşmak için birimlerden gelen kaynak ve eğitim ihtiyacının sağlanarak, tüm çalışanların kendi birimlerinde liderliğini göstermesi için destekleneceğini tüm kademedeki çalışanlarımızda iş güvenliği kuralları dâhilinde kalite ve çevre bilincinin oluşturulacağını, ISO 14001 Yönetim Sistemi standardının uygulanabilir şart ve yükümlülüklerinin yerine getirileceğini ve sürekli gelişmeyi kendimize hedef olarak edinmeyi taahhüt ederiz.

        

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

AHMET ARSLAN


©2020 Tüm hakları saklıdır. Designed by Bt Teknoloji